Counter Strike

Counter-Strike verze DOWNLOAD ZDARMA

* Videa

Counter Strike 1.6 cheats - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6349":
Sviccc
Přidejte se k naší komunitě složené z především normálních lidí, kteří se hledali až se našli. Naším společným zájmem je především CSko a hlavně zábava s ním spojená. Proto s oblibou komunikujeme přes mumble a jiné komunikační programy. Základ našich serverů je postaven na téměř desetileté zkušenosti s CS a jeho serverem. Samotné servery potom běží na přiměřeně nadupané mašíně, která snese servery běžící na 1000fps velice stabilně, což je náš základ bez kterho se neobejdeme. Tato mašina k vám dostává data z páteřního optického spoje 1Gbit v Karlových Varech. Jsme rádi za každý nový nápad a rádi bychom uvítali nové členy naší komunity. Těšíme se na vás ;-)

www.granatovajahoda.cz

77.104.238.109:27017

77.104.238.109:27018

77.104.238.109:27019
sss
Dobrá stránka, ale pomaly tu nie je možné registrovať sa. 5 hod mi trvalo, kým ma to reglo. A furt mi tam vypisovalo, čo má obsahovať meno, pritom som všetko spĺnal. A poznám sa s jedným členom fu.sk klanu. A ešte s jedným, ten je v najlepšom klane na slovensku. neviem presne jeho nick, ale ma ho podobny ako ja. Ku8!4k.

Inak, čo sa týka zbraní, ja viem narobiť paseku s každou zbraňou. A som výlučne kemper, takže, ak by mal niekdo záujem o krytie chrbátu, som k dispozícii. smiley
demence
MihyClan
vyjebani citer
____________________________
Counter-Strike portal CLICK HEAR

 
Counter-Strike FAN site (http://cs.vokr.com)